Bezpieczne płatności

Bezpieczne formy płatności

Imoje
to pierwsze płatności online dla sklepów internetowych w Polsce dostarczane przez bank. Za ich sprawne działanie odpowiada ING Bank Śląski, a bezpieczeństwo potwierdza certyfikat PCI DSS. Korzystanie z imoje jest niezwykle proste, a interfejs strony przejrzysty i przyjazny dla użytkownika. Za pomocą imoje można płacić wygodnie nie tylko na komputerze, ale także na urządzeniach mobilnych, takich jak smarftony czy tablety. Szczególnie wygodna w przypadku smartfonów jest opcja „kup teraz, zapłać później”, gdzie zakup finalizuje się za pomocą jednego kliknięcia, bez podawania dodatkowych informacji i wypełniania formularzy. 

Bezpieczne formy płatności

Szybki przelew – po wybraniu tej usługi wyświetli Ci się lista banków, z której należy wybrać ten, w którym posiadasz konto osobiste. Następnie zostaniesz przekierowany na stronę swojego banku, gdzie po zalogowaniu się będziesz mógł zatwierdzić przelew. Dane do przelewu są wypełniane automatycznie, do Ciebie należy jedynie sprawdzenie, czy dane są prawidłowe i potwierdzenie przelewu kodem SMS.

BLIK – to polski system płatności mobilnych, który pozwala na dokonywanie płatności w sklepach stacjonarnych i internetowych, wypłacanie i wpłacanie gotówki w bankomatach, a także wykonywanie błyskawicznych przelewów międzybankowych i generowanie czeków z 9-cyfrowym kodem za pomocą smartfona. Aby skorzystać z tej usługi, należy zainstalować aplikację banku, który udostępnia usługę BLIK. W aplikacji generowany jest jednorazowy kod, który należy wprowadzić po wybraniu opcji zapłaty BLIKiem w sklepie. Aplikacje niektórych banków mogą prosić dodatkowo o podanie kodu PIN dla potwierdzenia transakcji BLIKiem. Taki PIN nadasz podczas konfiguracji aplikacji mobilnej banku.

Płatność kartą płatniczą – wiele osób obawia się płacenia kartą w Internecie. Karty płatnicze, zarówno kredytowe jak i debetowe, posiadają jednak mechanizm chargeback. Pozwala on na reklamowanie każdej transakcji, która została wykonana bez twojej wiedzy, zgody czy autoryzacji. Każda taka transakcja może być cofnięta, często w okresie 90 dni lub dłuższym. Aby zapłacić kartą, należy wybrać daną opcję płatności, a następnie podać numer karty, imię i nazwisko jej właściciela, datę ważności karty oraz kod CVV2/CVC2. Jest to 3-cyfrowy kod, który znajdziesz na odwrocie swojej karty.

Twisto – jest to nowa forma płatności elektronicznej w naszym sklepie, która umożliwia odroczenie płatności do 21 dni. Więcej dowiesz się tutaj.

Płatności internetowe są szybkie i bezpieczne. 

zaczekaj chwilę!

-10% !

Skorzystaj z kodu “JUSTLOVEIT”, aby dostać 10% rabatu na wartość koszyka. To co? Zostaniesz?